Elsodent

Geçici Yapıştırma Simanı

geçici yapıştırma simanı

Elsodent, Diş Hekimi Gilbert Ely ve iş ortağı Gilbert Sotto tarafından 1995 yılında kurulmuş bir firmadır ve merkezi Fransa’da bulunmaktadır. Sıradışı klinik özelliklere sahip dental ürünler üretmektedir. 2001 senesinde makineler alarak geçici siman üretimine başlamıştır. Bu hamle ile kendi dental ürünlerini üretip satmaya başlamıştır. Firma bünyesine kattığı kimyager ve yüksek eğitimli teknisyenlerle kendi Ar-Ge laboratuarını kurmuştur. Ayrıca oluşturduğu hammadde tedarik zinciri ile en kaliteli ürünleri üretme prensibini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Elsodent merkezi Paris’in 25 km kuzeybatısında yer alan Cergy-Pontoise’de bulunmaktadır. Ar-Ge laboratuarı, üretim tesisi ve satış ofisi yine aynı yerde yer almaktadır. İşlerindeki başarının anahtar kelimesi ise ” Disiplin” dir. Üretim sahası ISO 9001:2008&13485:2012 sertifikasına sahiptir.

SeDenta, Elsodent firmasının diş hekimleri için ürettiği kaliteli dental ürünlerin Türkiye’de diş hekimlerine satış ve pazarlamasından sorumludur. Bu ürünler içerisinde “Geçici Yapıştırma Simanı” Türk Diş Hekimleri tarafından oldukça beğenilen ve rağbet gören ürünlerden birisidir.


Elsodent resmi web sitesi için tıklayınız


Elsodent ürünlerini incelemek ve satın almak için tıklayınız