Intensiv SA

Intensiv 70 yılı aşkın süredir diş hekimliği endüstrisinde üstün kaliteli ürünler geliştiren, üreten ve pazarlayan bir İsviçre firmasıdır. Intensiv, ürünlerinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Ürünlerinin üretim aşamasını en ince detayına kadar takip eder ve en yüksek kalitede ürünler ortaya çıkartmak için yine aynı şekilde yüksek kaliteli malzemeler kullanır.

Intensiv ürün portföyünde başlıca; yüksek kaliteli elmas frezler, ortodontik ürünler, elmas içeren manuel aparatlar, kavite, kuron ve köprü hazırlığı, bitiriş ve cilalama işlemlerinde kullanılan ürünler yer almaktadır.

Intensiv frezlerinde kullanılan elmasın ve genel olarak ürünlerinin kalitesi tüm dünya çapında bilinmektedir. Intensiv’in uzun süreli başarısının sırrı ise bilimsel ve klinik onaylı yeniliklere sürekli yatırım yapmasıdır.

Intensiv 60’dan fazla ülkede, o ülkelerde yer alan iş ortakları aracılığı ile diş hekimlerine ulaşmaktadır. Intensiv’in SeDenta ile olan iş ortaklığı 2010 yılında başlamıştır. Şu an SeDenta Intensiv’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü durumundadır.


Intensiv Frezleri incelemek için burayı tıklayın.


Intensiv Ortodontik Ürünleri incelemek için burayı tıklayın


Intensiv ürün kataloğu için burayı tıklayın


 

Intensiv Dental Instruments
Intensiv Dental Instruments