Ödeme ve Teslimat

 

 1. İletişim ve ödeme sayfalarında yer alan Garanti Bankası ve Akbank banka hesaplarımıza banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak ödeme yapabilirsiniz.
  Havale / EFT ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır. 5 iş günü içinde gerçekleştirilmeyen havale / EFT ödemelerinde, siparişler geçersiz sayılmaktadır. Banka bilgilerine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 2. Havale / EFT yolu ile yapılan ödemelerde www.sedenta.com üzerinden yapılan alışverişlerden %4 indirim uygulanmaktadır.
 3. Şirketimize gelerek yapılan alışverişlerde ödemeleri nakit (TL, DOLAR, EURO) olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 4. Şirketimize gelerek P.O.S. cihazlarımızdan kredi kartı ile ödeme yaparak ürün satın alabilirsiniz. Taksitlendirmelerde kampanya ve vade farkı uygulamaları için lütfen sitemizi ziyaret ediniz yada müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.
 5. Sitemiz www.sedenta.com üzerinden kredi kartlarınız ile online tek ödeme yapabilir yada anlaşmalı bankaların kredi kartları ile online 2-12 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilmeyecek, sadece ilgili tutar bloke edilecektir. Ürününüz faturalanıp kargoya verildiği gün kredi kartınızdan çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi yerine, sadece blokaj aynı gün kaldırılarak ödemeniz iptal edilecektir. Dolayısıyla bu süreç, mağazamızın müşterilerine geri para iadelerinin aynı gün yapılmasına olanak sağlamaktadır.
 6. www.sedenta.com 256 Bit SSL protokolu ile korunmaktadır. Kredi kartı ile ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz.
 7. İPTAL ve İADE: Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürün veya ürünleri, kullanılmamış ve deforme olmamış olması kaydı ile herhangi bir sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; www.sedenta.com 7 iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Bu sebeple banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.
 8. TESLİMAT: www.sedenta.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargo firmaları ile belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilir. Saat (TSİ) 15:00’e kadar ödemesi yapılan siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Istanbul içerisinde kargo teslimi sipariş kargoya verildikten sonra ertesi gün veya en geç iki (2) iş günü içerisinde gerçekleşir. İstanbul dışına yapılan gönderimler yine en geç (Bölgeye bağlı olmakla beraber) 3 iş günü içerisinde gerçekleşir. Istanbul içerisinde acil kurye talebi (en hızlı teslimat) seçeneğini değerlendirmek isteyen müşterilerin, iletişim bilgileri kısmında belirtilen telefonlar aracılığı ile şirket yetkilileri ile görüşmesi gerekmektedir. Şirket adresimize (Şişli / İstanbul) gelerek ürün veya ürünleri dilerseniz kendiniz teslim alabilirsiniz.
 9. Kargo ücretleri, aksi belirtilmediği ve/veya kampanya dahilinde olmadığı sürece alıcıya aittir. www.sedenta.com üzerinden ve e-posta yoluyla duyurulan kampanyalar ile dönemsel olarak kargo bedelini şirketimiz SeDenta Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. üstlenebilir.
 10. Ödeme, teslimat, iptal ve iade gibi konularda şirketimiz destek ekibinden 7/24 destek alabilirsiniz.